au pair отзывы, отзывы о программе au pair, au pair германия отзывы, au pair франция отзывы, au pair дания отзывы, au pair норвегия отзывы, au pair бельгия отзывы, au pair швеция отзывы молодежная программа обмена Au-Pair

Отзывы наших au-pairs о программе Au-Pair

Наталя (24 роки).

Au pair Швеція - відгуки.

au pair отзыв, au pair Франция отзывы, au pair Германия отзывы, au pair Австрия отзывы, , au Норвегия отзывы, au pair Бельгия отзывы, фотографии au pair

- Студентка Вінницького Національного Медичного університету ім. М. I. Пирогова.

- Учасниця програми “Au Pair” в Швеції в 2017 році.

 

Доброго дня!

Моя гостьова сім'я чудова, особливо Лео! Із самого початку допомогли менi з добратися (придбали квиток на літак), зустріли в аеропорту, створили всі умови для комфортного перебування. Щодня (крім суботи та неділі) проводжу час з Лео. День починається о 7:00 ранку, коли я годую, одягаю Лео, граючи із ним, і відводжу його в дитсадок на 9:00. Потім у мене вільний час. О 15:00 я забираю Лео із садочку і ми гуляємо на різноманітних дитячих майданчиках (їх тут удосталь, усе зроблено для активного, здорового, веселого, комфортного відпочинку дітей і дорослих) до 17:00 - 18:00, після чого приходимо додому на вечерю. Коли Лео хворів і були вихідні в садочку, то я проводила з ним більше часу.

         Погода у Гетеборзі, як на мене, прекрасна (сонце, дощик, але все в міру і тим більше я люблю такий комфортний клімат, не холодно - не спекотно), правда було дуже незвично, що діти в будь-яку погоду гуляють на вулиці ("немає поганої погоди, є тільки не правильно підібраний одяг" – так кажуть шведи :)) і дуже вітряна погода.

Лєна (host mother) дала мені в користування свою картку для бібліотеки, в перший раз показала і пояснила, яка система в бібліотеці, а бібліотеки тут величезні, сучасні, можна взяти літературу навіть українською мовою, також різні книги для вивчення мови і взагалі на найрізноманітніші теми, які тебе цікавлять. Також Лєна дала мені сім картку і щомісяця поповнює її.

Спочатку трішки важко морально, тому що у людей інший менталітет, традиції, звички. За рідними майже не сумую, а спілкуюсь частіше, ніж раніше. Якщо ставитись до обов'язків так само, як і до своїх повсякденних, все прекрасно працює. 

Ціни в Швеції досить високі, тому що податки високі, але за рахунок цього для людей створено і постiйно покращуються всі умови для хорошого життя. На продукти і такі всякі дрібнички особистої гігієни ціни дорожчі в декілька разів, порівняно з нашими, проте одяг в таку ж ціну, а під час сезонних знижок ще й дешевше. Транспорт: 25 крон - квиток на 90 хв., а безлімітний проїзний на місяць - 650 крон.

 Також рекомендую брати участь в програмі, тільки після того як закінчив всі справи вдома. Якщо виникне бажання, потiм можна взяти участь в програмі “Au-Pair” в інших країнах. Якщо виникло бажання після програми поступати, то бажано вдома здати тест на підтвердження необхідного рівня англійської і завчасно дізнатися про гранти. Шведську мову також краще почати вчити вдома з додатками для мобільних (для мене найкраща програма Duolingo). Також із собою в Швецiю брати оригінали документів.

Мені ця програма допомогла остаточно визначити для себе, чого я хочу в житті досягнути; я побачила приклад прекрасних і успішних людей, як виховують дітей, розподіляють обов'язки батьки, багато корисної інформації дізналася від Лєни про виховання білінгвістичних дітей (у випадку Лео це три мови: шведська, англійська, російська), покращила рівень англійської (серіали, книжки, спілкування дуже допомагають), зрозуміла, що потрібно жити і водночас вже планувати майбутнє (для мене це незвично, але тут люди планують життя на місяці вперед, а в деяких справах навіть на роки).

Дякую Вашому агентству за підтримку!

Всього найкращого,
Наталя

Жовтень 2018 р.

 
 
Au-Pair в Канаде, программа Caregiver